“Centrale communicatie, dat misten we voorheen”

Centrale communicatie en continue doorontwikkeling van de app. Redenen voor Suzanne en Janneke van voetbalvereniging Groen Geel, dames 1, om Teamy te installeren. Zij gebruiken Teamy met hun team al sinds de lancering van vorig jaar. In het begin heeft het team zelfs even meegedraaid in de testfase van Teamy. Nu zijn we bijna een jaar verder. Een mooi moment om Suzanne en Janneke wat vragen te stellen.

Waarvoor gebruik jullie Teamy?
“Teamy is nu de standaard voor ons team. We gebruiken het voor trainingen, wedstrijden maar ook voor alle andere activiteiten die binnen ons team plaatsvinden. Dankzij Teamy blijft onze communicatie centraal, dat misten we voorheen. Dat was primair gezien ook de reden dat we Teamy hebben geïnstalleerd; de communicatie en het overzicht van afmeldingen. Inmiddels gebruiken we het ook voor afspraken over vervoer en ‘the fun part’: doelpunten bijhouden!”

Hoe ben je in aanraking gekomen met Teamy en sinds wanneer ben je het gaan gebruiken?
Suzanne – “In het begin 2019, vorig jaar, hoorden we dat er een app ontwikkeld zou gaan worden vanuit Groningen voor sportteams. Ik werk zelf in het digitale landschap en werd enthousiast. Bovendien zocht ik op dat moment naar een beter alternatief om onze trainingen en wedstrijden in bij te houden. Iets vergelijkbaars wat voldeed aan onze eisen was er simpelweg niet. We zijn daarom de app gaan testen.”

Zou je Teamy aanraden? En waarom?
“Ja, het is overzichtelijk en erg praktisch. Wat we daarnaast erg fijn vinden is dat de app goed wordt onderhouden én doorontwikkeld, waardoor er steeds meer functionaliteiten bijkomen.”